Altına İmzamı Atarım / Kampanya

katılmak için;
Altına İmzamı Atarım


Altına İmzamı Atarım

Yazar: Birmilyonkalem - 5.11.09
Atamızın ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da yine anlamlı bir kampanyaya imza atıyoruz.

Atamızın veciz sözlerinden "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözünün altına imzamızı atıyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğini korumak, kardeşlik duygularını pekiştirmek adına bu anlamlı günde 10 Kasım'da Atatürk'ün huzurunda Anıtkabir'de sunulmak üzere bir imza kampanyası düzenliyoruz.

Kampanyamıza katılmak ve destek olmak için yapabilecekleriniz iki adımda gerçekleşiyor. Birincisi: Açtığımız Postun altına Yorum bölümüne 1 satırı geçmeyen yorumunuzla birlikte Adınızı yazıp gönderiyorsunuz. İkinci olarak ise kampanyamızı duyurmak. İsterseniz duyuru logomuzu sitemizin linki ile birlikte kendi sitenize ekliyorsunuz. E-postalarla dostlarınıza kampanyayı dıyurabilirsiniz.

10 Kasım'a sayılı günler kaldı. Ne kadar hızlı ve çabuk bu iletiyi yayarsak o kadar çok kişiye ulaşmış oluruz. Haydi, hep birlikte ve yüksek sesle söyleyelim:
"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

Saygılarımızla...

Birmilyonkalem.com Yönetimi Adına
A. Şebnem SOYSAL & Erkan BAL

Not: Mesajlarınız çıktısı alındıktan sonra özel bir dosya halinde Genel Yayın yönetmenimiz ve yazarlarımızdan oluşan bir heyet tarafından Anıtkabir'de Ata'nın huzuruna iletilecektir.

6 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

arkadaşım imzamıda atarım saygılarımıda sunarım.
10 kasımda Bizde izmirde Ataya saygı yürüyüşünde olacağız izmirde inş.
kalplerimiz bir yolumuz bir.
sevgiler
__________________
Yüce Atam,
Kurduğun Cumhuriyet. sınırlarını çizdiğin bu topraklarda doğmuş olmaktan onurluyum,gururluyum
Ne Mutlu Türküm Diyene.

yasemin dedi ki...

arkadaşım öncelikle böyle bir kampanyada benimde bir imzam olmasından dolayı onur duydum ...vesile olduğunuz için teşekkür ederim.linkinizi alıcam sevgiler

yasemin dedi ki...

Ayrıca ATATÜRK,ün gençliğe hitabesinden kısacık bir cümlesini burada tekrarlamak istiyorum......EY TÜRK GENÇLİĞİ.. BİRİNCİ VAZİFEN TÜRK İSTİKLALİNİ, TÜRK CUMHURİYETİNİ İLELEBET MUHAFAZA VE MÜDAFA ETMEKTİR ....saygılarımla ..YASEMİN AKAR

Çınar dedi ki...

Altına imzamı attım ve kendim de, 1o Kasım'da Anıt Kabir'de Atamın huzurunda olacağım.

Sevgiler

Fatı, dedi ki...

Merhaba kardeşim:) tabi imzamı atarım ve kabrine ziyaret edicem..3 sene öncesi evim Anıtkabirin karşısındaydı önemli günlerde deyil her hafa sonu giderdim şimdi her hafta olmasada gidiyorum ve gitmeliyizde sevgiler canım:)

Evimin İncileri Belgin dedi ki...

Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı mutlu neşeli güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevgiyle kalın...